Czy warto budowac przy pomocy kartongipsu?

Projektowanie myjni budynku dla południowych Chinach

Jeśli chodzi o projekty funkcjonalne w biznesie trwa o wiele bardziej, że student projektowania uczelni lub super star projekt architekta – to ma to też, ale przede wszystkim ty potrzebuje kogoś z piekła dużym doświadczeniem w branży, kogoś, kto rozumie przepływ modelu biznesowego, trudy i jak zbierać efektywności procesu. To nie ma znaczenia, czy mówimy detalicznych, restauracji lub firm usługowych. Więc, pozwól mi posłużyć się przykładem w moim case study; budynek myjni dla rynku południowych Chinach.

Po pierwsze, przestrzeń i nieruchomości są trudne do zdobycia, a oni przynieść całkiem premii czy zakupie lub leasingu. Mimo to, jeśli oczekuje się, że wartość nieruchomości wzrośnie, posiadanie nieruchomości może również być mądry. Jeżeli przestrzeń ziemia ma swoją wysoką cenę trzeba budować, ale kiedy po raz ostatni widziała myjni dwukondygnacyjny w USA? Dobrze, zapomnij, że na razie musimy zaprojektować coś nowego od zera, ponieważ Chiny to zupełnie inny świat w tym zakresie.

Główne obawy rynku południowych Chinach:

1. ograniczonej przestrzeni

2. Wysokie koszty nieruchomości

3. mniejszych pojazdów i ich więcej

4. Szybkie Własności Wartość Inflacja – mogły sprzedawać

5. Auto Sector – Nie ujmowanie Majątek Marka Wśród Auto Services

Dobrze, porozmawiajmy będziemy? Jeśli można konkurować jakością i ceną w myjni, z wyszczególnieniem Center (1-bay) oraz wymiana oleju (1-Bay), to masz trzy przęsła. Można iść w górę? Chodzi mi o to dwupiętrowy, mam na myśli samochody w Chinach, „niektóre” z nich są lżejsze pojazdy; BYD Motors, Tata Motors wielkości pojazdy prawda? Więc, detal samochody na górze, na dole, umyć, wymiana oleju na górze, stosowane do kanalizacji ropy łatwo małym zbiorniku przytrzymując schody, biura na dole.
Artykuł dzięki: