Czym wylozyc droge do posesji

Czym wylozyc droge do posesji

Ostateczny Izolacja akustyczna – Przenośny Tajemnica Namiot Barak Obamy

Ostatecznym bezpieczeństwo Ameryki: Duży namiot

Być może nie być na to przygotowany; przecież James Bond zawsze zatrudnia znacznie bardziej złowieszcze gadżety w swoich ofert, aby uniknąć wykrycia przez wroga. Ale kiedy Prezydent Stanów Zjednoczonych musi mówić w absolutnej tajemnicy, że opiera się na technologii tak stara jak sam człowiek – namiocie.

OK, to tylko część historii. To nie jest namiot można kupić w sklepie z demobilu, to świat od deszczowe weekendy nad brzegiem morza w rzeczywistości. Nie często można zobaczyć go skonfigurować poza nawet; może to być wznoszone wewnątrz pomieszczeń hotelowych i często jest zapewnienie bezpiecznego schronienia dla prezydenta i kadry kierowniczej.

Nieprzezroczysta po bokach, aby zapobiec ciekawskimi oczami patrząc w, to jest również wyposażony w urządzenia do wytwarzania hałasu wewnątrz. Więc jeśli Barack Obama nie może czytać oficjalną notatkę bez mówienia słowa głośno, nikt nie usłyszy go na zewnątrz. W rzeczywistości wszyscy urzędnicy Top Ranking trzeba iść do namiotu, nawet na oficjalnych wizyt, ponieważ zawsze istnieje szansa, aby zorganizować naród może mieć mnóstwo urządzeń mających na najwyższym człowiek słucha. Po tym wszystkim, USA jest prawie niewinny stroną tego wszystkiego.

Narodowa Agencja Bezpieczeństwa znalazł się pod ostrzałem za podsłuchiwanie na kanclerz Niemiec Angeli Merkel niedawno i ogólnie zakłada się, że każdy naród robi.

W rzeczywistości techniki przeciwdziałania nadzoru są na porządku dziennym, nawet w domach urzędników wyższego szczebla. Wnętrze pokoju, najlepiej bez okien, jest wyłożona dźwiękoszczelność i folii odbijać na podsłuchem inwazji sygnały.

Na wyjazdach, amerykańscy urzędnicy każą przypuszczać, że każde słowo jest monitorowany, a sam prezydent znakomicie przenosi zaszyfrowaną Blackberry, aby zapobiec pękaniu nikomu jego rozmów telefonicznych z powrotem do domu. Eksperci bezpieczeństwa USA dość dużo zakładać, że pokoje hotelowe zagranicznych będzie musiał urządzeń podsłuchowych wbudowane w ściany, chociaż te dni podsłuchiwanie upadł na wyższy tech i zwykle dzieje z daleka.

Niektóre bardziej młodsi pracownicy nawet nie dostać się do namiotu, są zmuszeni do korzystania z mniejszych struktur, które wyglądają jak budki telefonicznej. W niektórych krajach bezpieczeństwo jest jeszcze bardziej drakońskie. Oficjalne amerykańskie odwiedzających do Rosji i Chin są ostrzegani, aby nie pobierać ani nie wysyła żadnych poufnych informacji poza ambasadą, w których bezpieczeństwo może być blisko gwarantowana i wścibskich oczu mogą być przechowywane za pomocą dużego namiotu.

Dźwięk Usługi Redukcje mają ponad 25-letnie doświadczenie dźwiękochłonnych właściwości zarówno krajowych, jak i komercyjnych.

Artykuł dzięki: