Czy budownictwo XXI wieku ma swoj urok?

Czy budownictwo XXI wieku ma swoj urok?

Open Plan VS Closed Office Space

Kiedy firma nabiera nowej powierzchni biurowej, istnieje kilka ważnych czynników należy wziąć pod uwagę; czynnikiem krytycznym jest układ biurowych. Jak twoja przestrzeń biurowa jest określone posiada szereg istotnych konsekwencji dla swojej działalności te obejmują koszty, komunikacja, środowisko pracy i prywatność pracowników.

Czy budownictwo XXI wieku ma swoj urok?

wpływ na koszty

Nie ma wątpliwości, że otwarta przestrzeń biurowa plan jest nie tylko bardziej efektywne pod względem kosztów wstępnej konfiguracji, ale także do ogrzewania, chłodzenia i czyszczenia. Sama natura otwartym biurze planu oznacza, że ??biurka można łatwo przekonfigurować w razie potrzeby, bez ograniczeń trwałymi ścianami i drzwiami. Temperatura w pomieszczeniu może być łatwo regulowana, a czyszczenie staje się bardziej efektywny, bez przerywania odblokowywania drzwi do poszczególnych biur. Możliwe jest również, aby zmieścić się w więcej pracowników do layoutu biurowego otwartą, co daje firmom lepsze wykorzystanie pieniędzy na ich najmu, jak również pozwalając na biznes, aby rozwinąć i skontaktować się z potrzebami rynku, ta przyszłość Ignif – producent wkładów, kaset i drzwiczek kominkowych Dowody przestrzeń zatrudniony powinien firma rośnie.

Czy budownictwo XXI wieku ma swoj urok?

Potrzeby komunikacyjne

Otwarta przestrzeń biurowa Plan zachęca do lepszej komunikacji i ducha zespołu. Bez zamkniętymi drzwiami i osób pracujących w ich własnej przestrzeni prywatnej, pracownicy są łatwiejsze w stanie przedstawić pomysłów siebie, poprosić o pomoc, lub ogólnie budować silne przyjaźnie z kolegami. Komunikacja jest bardziej prawdopodobne, płynąć przez pokój, czy zamierzone lub nie, dzięki czemu pracownicy mogą być lepiej poinformowani co do informacji o firmie. Oczywiście, może to mieć swoje wady też, zwłaszcza gdy poufne informacje są przedmiotem dyskusji, ale zarząd będzie musiał upewnić się, że kiedy jest to konieczne, poufne rozmowy są przechowywane poza centralą, a odbyła się w salach konferencyjnych prywatnych lub poza zakładem całości ,

Artykuł dzięki: